Чернівчанам презентували картини митців, намальовані у чотири руки

4 травня 2017 року у Блакитній залі ЧНУ відкрили виставку членів Всеукраїнської спілки художників України Романа та Надії Федини під назвою «Україна у променях Західного сонця».

 Картини експонуватимуться у Блакитній залі ЧНУ до 22 травня

Роман та Надія Федини. Митці з Львівщини.Як повідомляє БукІнфо, символічним у даному синкретизмі (музика і живопис) є відразу кілька моментів: по-перше, картини виставки – надзвичайно музичні, навіть певною мірою ритмічні. По-друге – вони ілюструють альбом музичних творів, призначених для гри в чотири руки, і написані ці полотна також в чотири руки. Що цікаво, намальовані картини без участі пензля – виконані мастихіном. Щодо стилю, який би точно характеризував роботи виставки, то Роман Федина з цього приводу каже так: «Я ще сам не знаю, як його точно назвати. Ми з Надією називаємо його «свій стиль», а ось який саме – ми ще не зрозуміли. Однозначно, що це – нове, чого не було раніше».

Вишукану тональність заходу створили композиції Гамми Скупинського, які виконали студенти та викладачі кафедри музики ЧНУ.

Як розповіла модератор презентації виставки і організатор проекту Ірина Бойчук, картини експонуватимуться у Блакитній залі ЧНУ до 22 травня, а відтак їх виставка «помандрує» до Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка.


Джерело: https://pogliad.ua/