У Городоцькому історико-краєзнавчому музеї експонується персональна виставка Романа та Надії Федин

Днями в приміщенні Городоцького історико-краєзнавчого музею відбулася персональна виставка живопису подружжя з смт. Великий Любінь Романа та Надії Федин.

"Коляда в кожушку". Полотно. Олія. Мастихін.Участь у заході взяли: голова райдержадміністрації О. Дунас, заступник голови РДА Р. Скобало, заступник голови районної ради В. Більовський, городоцькі митці, представники місцевої преси, громадськість.

У своєму виступі Роман Федина зазначив, що мовою оригінальної авторської подачі намагається разом з дружиною донести всі позитивні почуття до глядача, що над кожною роботою вони працюють в чотири руки, тобто разом.

Чарівність карпатського краю, гуцульський етнос, запальні танці, традиційні свята – ось головні теми творчості авторів виставки. Особливо подружжя митців захоплюється багатством колористичного світу Гуцульщини , тому на цій основі і розробляють сюжети робіт у жанрах пейзажу та побутових сцен.

І фахівці, і відвідувачі відзначили надзвичайну експресію в роботах художників, яка присутня майже в усіх презентованих авторами серіях, але найбільша увага під час відкриття експозиції була прикута до колористики, енергетики й динаміки гуцульських танців із серії «Фольк». Слід відмітити, що характерними для картин митців також є щирість і справжність висловлених в них почуттів, любов до рідного краю.

Персональна виставка Романа та Надії Федин «Люб'ю з любком танцювати, що файно трісесі» експонуватиметься у Городоцькому історико-краєзнавчому музеї до 25 грудня, тож усіх, кого зацікавила творчість цих галицьких художників, автори та дирекція музею запрошують скористатися нагодою і обов’язково відвідати цю надзвичайно цікаву експозицію.


Джерело: http://horodok-rada.gov.ua